10.3 C
Киев
додомуНовиниМінсоцполітики оголошує про початок прийому заяв для формування нового складу Громадської ради...

Мінсоцполітики оголошує про початок прийому заяв для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві

Міністерство соціальної політики України оголошує про початок прийому заяв для участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України з метою всебічного забезпечення участі широкої громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сферах, що належать до компетенції Міністерства.
Проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві призначено на 13:00 годину 26 серпня 2021 р. за адресою: Київський міський палац ветеранів (м. Київ, вул. Бастіонна, 11).
У разі зміни дати, часу, місця чи порядку проведення Установчих зборів, кожного кандидата до складу Громадської ради, який за рішенням Ініціативної групи має право приймати участь в Установчих зборах, буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики та в інший прийнятний спосіб не пізніше як за три робочі дні.
Порядок подання заяв для участі в Установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України затверджено рішенням Ініціативної групи від 1 липня 2021 року.
Термін подання документів: з 9 липня 2021 р. до 26 липня 2021 р. включно.
Детальніше за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/20305.html
- Advertisment -
blank

Most Popular