13 C
Киев
додомуНовиниРозбудова безбар’єрного простору, створення умов для забезпечення реабілітаційними послугами дітей та осіб...

Розбудова безбар’єрного простору, створення умов для забезпечення реабілітаційними послугами дітей та осіб з інвалідністю є пріоритетом Мінсоцполітики

Розбудова безбар’єрного простору, створення умов для забезпечення реабілітаційними послугами дітей та осіб з інвалідністю є пріоритетом Мінсоцполітики.
Одним із пріоритетних завдань Міністерства є надання особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю якісних реабілітаційних послуг за міжнародними стандартами, що забезпечить повернення їх до активного життя в соціумі.
З цією метою міністерство активно працює над підвищенням якості реабілітаційних послуг, розвитком потенціалу реабілітаційних установ.
Сьогодні до Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнській центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Мінсоцполітики, який розташований в селі Лютіж Київської області, поставлене сучасне реабілітаційне обладнання, у тому числі 2 локомати — роботизовані комплекси для локомоторної терапії дорослих та дітей.
Це обладнання дозволить забезпечити проведення на рівні міжнародних стандартів ефективної реабілітації для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, ДЦП, учасників АТО, дорослих після інсульту та зі спинальними травмами.
На сьогодні в Україні тільки в шести областях є ортопедичні тренажери для відновлення навичок ходьби для дорослих та дітей (Луцьк, Миколаїв, Вінниця, Закарпаття, Чернігів, Харків), це 7 локоматів, що не забезпечує повну потребу у високоефективній реабілітації.
Тепер Всеукраїнській центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю отримав можливість розширити перелік реабілітаційних заходів. Оптимізація центру комплексної реабілітації в селі Лютіж дозволить розширити контингент обслуговування від 185 до 1500-2000 осіб на рік, з них 750 – діти з інвалідністю з наслідками неврологічних та ортопедичних захворювань, порушенням функції пересування та самообслуговування.
Спеціалісти реабілітаційного центру вже пройшли стажування на базі Українського науково- дослідного інститут протезування у місті Харків.
попередня статтяРухаємось!
наступна статтяРухаємось!
- Advertisment -
blank

Most Popular